19 Aralık 2014 Cuma

GALATAMODA FESTİVALİ 2014

Moda Tasarımcıları Derneği tarafından gerçekleştirilen GalataModa Festivali, bu yıl 20-21 Aralık 2014 tarihlerinde 10.00-19.00 saatleri arasında Ortaköy Hüsrev Kethüda Hamamı’nda yapılıyor. 


2007 yılından bu yana düzenlenen festivale bu yıl 33 tasarımcı katılıyor. İlk kez bir department store mantığı ile tasarımcıları ve ürünlerini bir araya getirecek olan GalataModa Festivali'nde Designer Corner’lar ve özel alışveriş alanları da var.

Bu yılki GalataModa Festivaline katılacak tasarımcılar şöyle: Aslı Güler, Ayşe Deniz Yeğin, Belma Özdemir, Çiğdem Akın, Duygu Şahin, Ebru Günay, Eda Güngör, Elif Doğan , Founta Serifoglou, Gülçin Çengel, Güliz Aydın, Hande Çokrak, Hatice Gökçe, İpek Arnas, Jale Hürdoğan, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Nazlı Soylu, Niyazi Erdoğan, Özlem Ahıakın, Özlem Erkan, Özlem Kaya, Selim Baklacı, Seza Batıoğlu, Simay Bülbül, Simge Karahasan, Tuğba Ergin, Tuğçe Özocak, Tuvana Büyükçınar, Ümit Aybek, Zerrin Akıncı, Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun.

Yeni yıl öncesinde moda tasarımcılarının ürünlerine özel fiyatlarla sahip olmak için 20-21 Aralık'da Ortaköy Hüsrev Kethüda Hamamı’na gidin.Alıntıdır...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder